Battaniye Yıkama

Altın Verdi Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Altın Verdi Halı Yıkama Fabrikası Battaniyelerinizi, yolluklarınızı özel temizlik deterjanları ve makineler ile temiz yıkayıp ücretsiz servis ile
kış aylarının vazgeçilmez eşyalarından birisi de battaniyelerimizdir. Dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan birisi ise battaniyelerin sandığımızdan çok daha fazla derecede kirlenebilecekleri ve belirli ortam ve sıcaklık derecelerinde ciddi anlamda mikrop barındırabilecek özellikte olmalarıdır. Altın Verdi Halı Yıkama battaniyelerinizi son derece hijyenik şartlarda ilk aldığınız gündeki gibi temiz ve sağlıklı bir şekilde size teslim eder.
Yaz aylarında her ne kadar çok fazla kullanmıyor olsak da özellikle kış aylarında battaniyelerin hayat kurtarıcı özelliğe sahip olduğunu görebilirsiniz. Yaz aylarında insanlar genellikle battaniyelerini temizler ve kaldırır. Kış aylarına girdiğimiz zaman ise bu battaniyeler kaldırıldıkları yerden indirilerek kullanılmaya başlanır.
Battaniye temizliği battaniyelerin kullanılması sırasında çok büyük önem arz etmektedir. Battaniye yıkarken nelere dikkat etmek gerekiyor? Battaniyelerin temizleneceği sırada yanlış temizleme yöntemlerinin kullanılıyor olması bir süre sonra deformasyon oluşmasına sebep olmaktadır. Fakat doğru bir şekilde battaniyelerinizi temizlediğiniz sürece daha uzun süre kullanma imkanınız bulunur.